Facebook Sayfamız  Twitter Sayfamız    Video Arşivi  Resim Galerisi

 

 

Tümtaş Opetaş Otomotiv 1985 yılından bu yana müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda araç tasarımı ve ekipman imalatı yapmaktadır.

09 - 11 Mayıs 2010 New Millenium Award 2010 ödülüne layık görüldük

Genel

Tümtaş-Opetaş’da insan kaynağının seçiminde KYS’nin şartlarını karşılayabilecek özelliklerin bulunması öncelikli tercih nedenidir.

Yeterlilik, Bilinç ve Eğitim

Tümtaş-Opetaş’da her görev için tanımlama ve yeterlilik kriterleri belirlenmiştir. İnsan kaynaklarının görevlendirilmesi sırasında üstleneceği görev ile çalışanın deneyimi, yeterliliği, eğitimi ve kalite bilinci bu kayıtlar göz önünde tutularak karşılaştırılır. Çalışanın özelliklerinin yetersiz olduğu durumlarda eğitimle desteklenir.

Tümtaş-Opetaş çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi, planlanması, organizasyonu, uygulanması ve kayıt edilmesi ile ilgili faaliyetleri Eğitim Prosedürü'nde (P-06) açıklamıştır.

Personelin eğitim ihtiyaçları Birim Müdürleri tarafından belirlenir ve bu doğrultuda alınacak eğitimler saptanır. Eğitim Planı (F-14) Kalite Yönetim Sorumlusu tarafından hazırlanır ve Yönetim Temsilcisi tarafından onaylanarak yayınlanır. Eğitim Planı'nın uygulanmasından Yönetim Temsilcisi sorumludur.

İşe yeni başlayan personele Birim Müdürü Kalite El Kitabı'ndan faydalanarak şirket ve görev tanımları hakkında bilgi verir. Yönetim Temsilcisi ise Tümtaş-Opetaş Kalite Sistemi ve Dokümanları hakkında bilgi verir.

Online İletişim

Email Adresiniz:

Mesajınız        :

İletişim Bilgilerimiz

Tümtaş & Opetaş Otomotiv San. İç Dış Ltd. Şti

Addres:  Organize Deri Yan Sanayi Sitesi (Gelişme Bölgesi) YC 20 Parsel
PK. 981474 Tuzla/İstanbul

Tel:  +90 (216) 591 01 20 (5 Hat)

Fax: +90 (216) 591 01 25

Email:   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tanıtım Videosu