Facebook Sayfamız  Twitter Sayfamız    Video Arşivi  Resim Galerisi

 

 

Tümtaş Opetaş Otomotiv 1985 yılından bu yana müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda araç tasarımı ve ekipman imalatı yapmaktadır.

09 - 11 Mayıs 2010 New Millenium Award 2010 ödülüne layık görüldük

TÜMTAŞ & OPETAŞ. yenilikçi araç donanım ürün ve hizmetleri ile dünya çapında mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak suretiyle araç donanım çözümlerinde küresel lider olmak gibi bir 21. yüzyıl vizyonu gütmektedir. Bu amaca yönelik olarak ürünlerde öncülük, pazarda öncülük ve insan merkezli yönetim anlayışı olarak özetlenebilecek üç ana özelliğin korunmasına çalışmaktayız ve bunun TUMOP Grubu dahilindeki tüm çalışanların sorumluluk alması ve katılımını gerektiren iddialı bir vizyon olduğunun farkındayız.

Sorumluluk duygusu, dürüstlük ve kanunlara riayet temel değerlerimiz olmak üzere; rakipsiz servis paketleriyle desteklenen yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri sunarak en çok tercih edilen araç donanımı çözümleri tedarikçisi olarak kalmak için kararlıyız.

Online İletişim

Email Adresiniz:

Mesajınız        :

İletişim Bilgilerimiz

Tümtaş & Opetaş Otomotiv San. İç Dış Ltd. Şti

Addres:  Organize Deri Yan Sanayi Sitesi (Gelişme Bölgesi) YC 20 Parsel
PK. 981474 Tuzla/İstanbul

Tel:  +90 (216) 591 01 20 (5 Hat)

Fax: +90 (216) 591 01 25

Email:   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tanıtım Videosu