Facebook Sayfamız  Twitter Sayfamız    Video Arşivi  Resim Galerisi

 

 

Tümtaş Opetaş Otomotiv 1985 yılından bu yana müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda araç tasarımı ve ekipman imalatı yapmaktadır.

09 - 11 Mayıs 2010 New Millenium Award 2010 ödülüne layık görüldük

 

Başarımızda girişim ruhumuz, en yeni teknolojiyi kullanma, kalite, uzman yönetim kadromuz, tecrübeli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışımızı sektörde bilgi ve deneyimle birleştirerek şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.

 

 

Tümtaş & Opetaş Otomotiv Sanayi ve İç dış Ticaret Limited Şirketi olarak 1985 yılından bu yana ticari araçlar için Gezici Mobil Banka, Gezici Sağlık Hizmet Araçları ve Mobil Canlı Yayın Araçları gibi özel iç dizayn tasarımları, Ambulans, Cenaze Aracı, Mobil cenaze yıkama gibi araç üstü ekipmanlar üreterek kamu ve özel kuruluşlara başarı ile hizmet vermektedir.

Türkiye’ deki adını kalite ve başarısıyla duyurmuş Ford-Otosan, Mercedes, Fiat Mıtsubıshı Temsa, Anadolu Isuzu, Hyundai Assan, Otoyol Iveco, MAN, BMC, Peugeot Karsan,  Chrysler gibi üretici firmalar için standart üretim programımızı sürdürmekteyiz.

Belirttiğimiz firmalar ile birlikte Türk Silahlı Kuvvetleri içinde Mobil Asayiş Karakolu, Patlayıcı Madde Tespit ve İmha Aracı, Olay Yeri İnceleme Aracı, Devriye Müdahale Aracı, Uçak Hat Bakım Aracı, Füze Uçak Savar Aracı, Rapier Çeker, Stınger Manpad Ekipmanları üretimlerini gerçekleştirerek hizmetlerine sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Bugüne kadar yeni projeler ile resmi ve özel kuruluşların ihtiyacı olan Gezici Araçların faaliyete geçirilmesi, ve Ticari Araçlar için yapılan ekipman üretimi ile hizmet veren firmamız sizlerinde hizmetinde olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

Online İletişim

Email Adresiniz:

Mesajınız        :

İletişim Bilgilerimiz

Tümtaş & Opetaş Otomotiv San. İç Dış Ltd. Şti

Addres:  Organize Deri Yan Sanayi Sitesi (Gelişme Bölgesi) YC 20 Parsel
PK. 981474 Tuzla/İstanbul

Tel:  +90 (216) 591 01 20 (5 Hat)

Fax: +90 (216) 591 01 25

Email:   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tanıtım Videosu