Facebook Sayfamız  Twitter Sayfamız    Video Arşivi  Resim Galerisi

 

 

Tümtaş Opetaş Otomotiv 1985 yılından bu yana müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda araç tasarımı ve ekipman imalatı yapmaktadır.

09 - 11 Mayıs 2010 New Millenium Award 2010 ödülüne layık görüldük

Şehiriçi Ulaşım sektörüne yönelik dizayn edilen bu ekipman için panelvan arac kesilip camlı araca dönüştürülebileceği gibi camlı araç üzerinde de uygulamalar yapılabilmektedir. Araç iç kaplaması şartname ya da talep doğrultusunda vinil, sünger üzeri kumaş ya da abs olabilmektedir. Tabanına yine talep ya da şartname doğrultusunda wisa, kontra üzeri paralı lastik ya da altro döşenen bu aracın koltuk dizaynı sabit, yatarlı, kolçaklı, emniyet kemerli olabilmektedir. İçine tutunma borusu dizaynı da yapılan araca çift kanat elektrikli kapı montajı yapılır.

 

Servis Aracı: Havaalanları, kamu ve özel kuruluşlar ve de okullara yönelik dizayn edilen bu ekipman için panelvan arac kesilip camlı araca dönüştürülebileceği gibi camlı araç üzerinde de uygulamalar yapılabilmektedir. Araç iç kaplaması şartname ya da talep doğrultusunda vinil, sünger üzeri kumaş ya da abs olabilmektedir. Aracın tabanına yine talep ya da şartname doğrultusunda wisa, kontra üzeri paralı lastik ya da altro döşenmektedir. Koltuk dizaynı sabit, yatarlı, kolçaklı, emniyet kemerli olabilmektedir.

 

 Hat Geliştirme Aracı: Askeri Bölgelerde bakım yapmak amacıyla imal edilen aracın iç kaplamasında şartname doğrultusunda pvc levha ya da kompozit malzeme kullanılır. Tabanında 9mm wısaflex kullanılan aracın içinde tezgah, mengene, takım dolabı gibi tamir techizatlarının yanı sıra jeneratör bulunur.

 

Haberleşme Aracı: Doğal afet, savaş gibi olağanüstü durumlarda uydudan direkt haberleşmeyi sağlamak amacıyla dizayn edilen aracın yan taraflarında birer adet telefon bulunmaktadır. Üzerindeki fau ile uydu bağlantısını sağlayan aracın belirli aralıklarla Akom (Afet Koordinasyon Merkezi) tarafından alımı yapılmaktadır.

 

Mobil Banka: Bankalar tarafından belirli aralıklarla alımı yapılan bu arac seyyar şube olarak kullanılmaktadır. Aracın iç kaplamasında şartname doğrultusunda kompozit ya da pvc malzeme tabanında ise 9mm wisaflex kullanılmakta, masa, koltuk ve vezne dizaynı yapılan aracın içinde bilgisayar bağlantısı için gerekli tüm donanım bulunmaktadır.

Asker Nakil Aracı: Asker taşımak maksadıyla imal edilen aracın kasasına şartname doğrultusunda karkas ve tente giydirilir. Tabanında 9mm Wisaflex kullanılan bu aracın içinde askerlerin oturması için sırt sırta montajlanmış 4 kişilik 2 adet bank bulunur. Ayrıca silahların konulması için mahyalık montajı yapılır.

 

 

Şirketimiz her yıl düzenli olarak denetlenmekte
Bu denetleme sonucu verilen Kalite Belgelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Online İletişim

Email Adresiniz:

Mesajınız        :

İletişim Bilgilerimiz

Tümtaş & Opetaş Otomotiv San. İç Dış Ltd. Şti

Addres:  Organize Deri Yan Sanayi Sitesi (Gelişme Bölgesi) YC 20 Parsel
PK. 981474 Tuzla/İstanbul

Tel:  +90 (216) 591 01 20 (5 Hat)

Fax: +90 (216) 591 01 25

Email:   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tanıtım Videosu