Facebook Sayfamız  Twitter Sayfamız    Video Arşivi  Resim Galerisi

 

 

Tümtaş Opetaş Otomotiv 1985 yılından bu yana müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda araç tasarımı ve ekipman imalatı yapmaktadır.

09 - 11 Mayıs 2010 New Millenium Award 2010 ödülüne layık görüldük

 

 

Sivrisineklere Değil Kızılay’a Bağışlayın

Kızılay ile sinek kovucu üreten bir firma tarafından başlatılan "Kanınızı sivrisineklere değil, Kızılay’a bağışlayın" kampanyası kapsamında kuruma bağışlanan bir otobüsle iki ay boyunca kıyı şeridindeki illerden kan toplanacak.

 

 

Türkiye Kızılay Derneği Genel Başkanı Tekin Küçükali, geçen yıl da aynı firmayla birlikte benzer bir kampanya yürütüldüğünü, ancak bu yılki kampanyada bu firmanın bağışladığı tam donanımlı otobüsün kullanılacağını söyledi.

Türk Kızılay'ı Görevini Yaptı

Ülkedeki kan bağışının yetersiz olduğunu ifade eden Küçükali, "Ülke nüfusunun yüzde 5’inin kan bağışlaması gerekiyor ki, kan ihtiyacı karşılansın. Ama bu oran bizde yüzde 1.5 civarında" dedi. Küçükali, Anafartalar Çarşısı’ndaki terör saldırısından sonra alışıldık kan anonslarının yapılmadığına işaret ederek, "Çünkü Türk Kızılay’ı görevini yaptı ve burada yaralananların ihtiyacını karşıladı" dedi. Kendilerine destek veren firmaya teşekkür eden Küçükali, sorumluluk sahibi diğer firmalardan da işbirliği çağrılarına destek beklediklerini söyledi.

 

 

Kan Bağışında Bulundular

"Kanınızı sivrisineklere değil, Kızılay’a bağışlayın" kampanyası için Kızılay’a otobüs bağışlayan sinek kovucu üreten firmanın Genel Müdürü Atila Alada da, geçen yılki kampanya sırasında Kızılay’a bir TIR tahsis ettiklerini, hizmetin kalıcı olması için bu yıl tekrar edilen kampanyada kullanılmak üzere kuruma bir otobüs bağışladıklarını söyledi. Alada, "Umarız, bu bağışla kan sorununun çözümüne katkıda bulunuruz" dedi. Küçükali’nin Alada’ya bir teşekkür plaketi vermesinin ardından her iki yönetici de kan bağışında bulundular.

Sahil Şeridini Dolaşacak

Bağışlanan otobüsle, Kızılay’da kan bağışı toplanacak. 20 Temmuz’da Silivri’den hareket edecek otobüsle 2 ay devam edecek kampanya süresince kıyı şeridindeki illerde kan bağışı kampanyaları düzenlenecek.

 

 

Şirketimiz her yıl düzenli olarak denetlenmekte
Bu denetleme sonucu verilen Kalite Belgelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Online İletişim

Email Adresiniz:

Mesajınız        :

İletişim Bilgilerimiz

Tümtaş & Opetaş Otomotiv San. İç Dış Ltd. Şti

Addres:  Organize Deri Yan Sanayi Sitesi (Gelişme Bölgesi) YC 20 Parsel
PK. 981474 Tuzla/İstanbul

Tel:  +90 (216) 591 01 20 (5 Hat)

Fax: +90 (216) 591 01 25

Email:   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tanıtım Videosu